Naše společnost nabízí svým zákazníkům komplexní servis služeb v oblasti vývoje a výzkumu. Mezi naše hlavní zaměření patří výrobky a produkty z oblasti automatizace, řízení, IoT, SmartMetering, SmartGrid a také Industry 4.0. Zde nabízíme služby od průzkumu, návrhu řešení, realizaci prototypu, sériové produkce, supportu, nových inovacích, testování a údržby, až pro průmyslovou ochranu. Také nabízíme dloholeté zkušenosti a vztahy navázané na univerzitách u nás i v zahraničí. Díky temto partnerům jsme schopni nabídnout zajímavé financování spojené s dotačními tituly.

SERVICES OVERVIEW

 • Technologické poradenství & průzkum řešení
 • Vývoj a výzkum koncového řešení
 • Výroba prototypu
 • Příprava a vydání podkladů pro 0. sérii
 • Podpora a údržba sériové produkce včetně inovací
 • Komunikace s dodavateli a řešení aktuálních potřeb
 • Kompletní realizace a dodávka sériové produkce
 • Testování výrobků & analytika výrobků
 • Reverse engineering & inovace produktů
 • Monitoring a údržba softwarových aplikací
 • Mezinárodní průmyslová ochrana (Průmyslový vzor, užitný vzor, patent)
 • Realizace dotačních titulů spojených s vývojem a nákupem technologií

HARDWARE DEVELOPMENT

V této oblasti poskytujeme kompletní zázemí od poradenství, researche řešení, designu, návrhu, prototypů, až po jejich přípravu a uvedení do sériové produkce, včetně certifikace a tvorby manuálu. Taktéž s našimi partnery zajišťujeme dodávku sériových výrobků, včetně jejich oživení, otestování a konfigurace. Nabízíme také vývoj a výrobu automatizovaných testovacích zařízení, podporující vysokou kvalitu finalních výrobků a jejich evidence. Pokud je to možné, umíme návrh přizpůsobit klientovi tak, aby minimalizoval skladové zásoby na základě jiných výrobků.

FIRMWARE DEVELOPMENT

Jelikož téměř každá DPS dnes obsahuje procesor "MCU", nabízíme službu tvorby firmwaru, což je software nahraný do MCU a vykonávající daný proces. Pokud si tuto službu klient vybere, vyžadujeme zvolení námi známé platformy STM32, ATMEGA, ATTINY, připadně MICROCHIP. Součástí dodávky mohou být dokumentace, detailní komentáře ve zdrojovém kódu, různé druhy výstupů, školení programátorů pro další údržbu. Program realizujeme v programovacím jazyce C či C++ na základě požadavku klienta. Případně se umíme přizpůsobit a navázat na knihovny klienta, pokud již existují pro lepši integraci nového výrobku do firmy. Software je realizován pod git repozitářem.

MECHANICAL DESIGN

Provádíme návrhy konstrukcí na základě požadavků klienta. Individuálně nabízíme i dokončení rozpracovaných návrhů. Finálnímu návrhu konstrukce mohou předcházet i pouze researche řešení. Taktéž nabízíme redesing nebo reverse engineering. Konstrukce může být doplněna o průmyslové vzory, které taktéž zpracováváme a zajišťujeme. Konstrukci dílů umíme přizpůsobit a nachystat pro testovací stolice sloužící ke kontrole kvality. Návrh obnáší případnou komunikaci s designérem a zvolení nejlepší konstrukční cesty k požadovanému výsledku a výrobní technologii.

SOFTWARE DESKTOP APPLICATIONs

Nabízíme vývoj multiplatformních desktopových či webových aplikací pro vizualizaci, ovládání, konfiguraci, oživování, evidenci či servis zařízení. Taktéž poskytujeme poradenství pro optimalizaci či nalezení ideální cesty pro vaše řešení. Preferujeme programovací jazyk C, C++, JAVA, vývojové prostředím Qt a data uložené v databázích. Komunikace pak nejčastěji realizujeme přes ethernet, uart, či jiné fyzické vrstvy.

FRONTEND WEB APPLICATIONs

Moderni platformou pro uživatelský přístup ke správě nebo přehled zařízení, dnes slouží webové stránky ve formé javascriptové aplikace. V této oblasti nabízíme vývoj aplikace především na platformě Angular, spolu s různými designovými šablonami. Přistup k aplikaci je pak možné odkudkoliv a kdykoliv. Aplikace jsou většinou responzivní, tudiž je možné libovolně optimalizovat zobrazení jak pro velké monitory, tak například pro mobilní telefony.

BACKEND CLOUD APPLICATIONs

Jako datová základna pro webové či desktopové aplikace, může sloužit aplikace na straně serveru takzvanou API, která umožnuje přistupovat k datovým zdrojům, databazím online napříč platformami. Pro stabilní serverové zázemí pracujeme s cloudovým řešením AWS (virtuální servery, databáze, komunikační protokoly). Taktéž jsme schopni sestavit server pro lokální použití přímo u zákazníka, spolu s dohledem a jeho údržbou. Zde pak nejčastěji pracujeme s docker kontejnerizací.